Kreacja

Potrafimy zmienić standardowy produkt elektroniki użytkowej lub innowacyjny gadżet w unikalny personalizowany produkt marketingowy. Potrafimy produkt czy urządzenie, a także jego opakowanie efektownie przemienić w przykuwające uwagę nośniki treści reklamowej.

KREUJEMY
Wiemy jak kreatywnie wykorzystać powierzchnię użytkową, aby komunikacyjne i wizerunkowe cele marketingowe Klientów zostały osiągnięte. Wsłuchując się w potrzeby Klientów i użytkowników twórczo poszukujemy rozwiązań skutecznych i praktycznych.

REAGUJEMY
Elastycznie reagując na bieżące zmiany pomysłów i możliwości Klientów w trakcie realizacji projektu. Ostatecznie oddajemy w jego ręce ciekawie oznakowany, indywidualnie opakowany produkt gotowy do wręczenia. Taki upominek robi znakomite wrażenie na ostatecznym odbiorcy, a równocześnie odzwierciedla potrzeby Zamawiającego.

INDYWIDUALIZUJEMY
Potrafimy stworzyć dla Państwa dedykowane, unikalne projekty znakowania, formy opakowaniowe, a także całkowicie dedykowane w kształcie i kolorze produkty reklamowe. Pozwala to na pełne dopasowanie gadżetu do założeń akcji promocyjnej czy wizerunkowej.

ZASKAKUJEMY
Nasze personalizowane prezenty reklamowe pozostawiają niezatarte pozytywne wrażenia, utrwalając markę Klienta w pamięci użytkowników na długo.