Personalizacja

Korzystamy z następujących metod personalizacji:

Znakowanie na produkcie lub opakowaniu:

GRAWER – Logo lub inną dowolną treść lub grafikę na produkt możemy nanieść za pomocą graweru laserowego. Daje on możliwość przygotowania nawet bardzo małych i skomplikowanych oznaczeń na produkty wykonane m.in. z aluminium. Gadżet znakowany grawerem zyskuje wyjątkową elegancję i styl.

NADRUK – Znakujemy także metodą tampodruku lub sitodruku – w  zależności od materiału, zawsze doradzimy najlepszą technikę. Logotyp w zależności od wybranego modelu urządzania może być nadrukowany w  4 kolorach z użyciem palety Pantone lub wersji pełnobarwnej z przejściami tonalnymi. Ta ostatnia opcja dotyczy przede wszystkim urządzeń wykonanych z plastiku lub aluminium.

TŁOCZENIE – Polega na precyzyjnej, mechanicznej deformacji znakowanej powierzchni zgodnie z przygotowanym wzorem umieszczonym na stemplu. Logo jest wytłaczane dzięki zastosowaniu odpowiedniego nacisku i temperatury. Możliwe jest również wykonanie kolorowego tłoczenia. Technika ta używana jest najczęściej do znakowania produktów ze skóry ekologicznej i naturalnej.

DODATKI – Doskonałą i często stosowaną opcją brandingu jest dołączenie do gadżetu smyczy, łańcuszka lub breloczka. Mogą być one dodatkowo oznakowane wedle życzenia.

Opakowanie

Oferując nasze produkty marketingowe sugerujemy naszym Klientom różnorodne sposoby pakowania, które sprawiają, że gadżet wewnątrz prezentuje się jeszcze lepiej i jest doskonale zabezpieczony w drodze do odbiorcy. Opakowania na życzenie dodatkowo znakujemy. Wśród dostępnych opcji można znaleźć m.in.:

  • blistry dedykowane z kolorową, nawet kilkustronicową, wkładką reklamową wewnątrz
  • pudełka metalowe z okienkami lub bez w kilku kształtach, z wnętrzem wykończonym pianką
  • pudełka plastikowe z magnetycznym zamknięciem, z wnętrzem wykończonym pianką
  • koperty papierowe dwustronnie drukowane full color
  • eleganckie pudełka z atłasowym wykończeniem
  • eleganckie pudełka z falistego kartonu
  • wiele innych

Nagrywanie danych

Oprócz zewnętrznego indywidualizowania produktów oferujemy również wgrywanie danych na nośnikach cyfrowych. Mogą to być firmowe prezentacje, multimedialne katalogi lub pliki multimedialne, nawet pełnometrażowe filmy. Dzięki rosnącym pojemnościom pamięci oferowanych przez nas produktów multimedialnych przekazy promocyjnych stają się coraz bogatsze.